Приклад

Вступ (Стиль - Заголовок 2).

Формування сучасного економіста за фахом «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит» неможливо без глибокого вивчення бухгалтерського обліку зовнішньоекономічної діяльності за участю нерезидентів -  одного з напрямів вищій стадії пізнання бухгалтерської науки.

У пропонованих завданнях розглядуються особливості обліково-аналітичних систем в організаціях -  суб'єктах зовнішньоекономічної діяльності.

  Короткий виклад використовуваних методів рішення і основних теоретичних положень (Стиль - Заголовок 2)

Розкриваються відмінності методики обліку на основі Плану рахунків бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності організацій і Інструкції щодо його вживання від 31 жовтня 2000 р., в сферах зовнішньоекономічної діяльності, зокрема: на підприємствах-виробниках, що працюють по прямих зв'язках; у торговельних фірмах, у фірмах-посередниках; на спільних підприємствах; по договорах простого товариства (спільній діяльності); по договорах довірчого управління майном.

По всіх розділах роз'яснюється методика ведення обліку з наведенням конкретних прикладів з найбільш складних питань обліку, з вирішенням ситуативних завдань і зразкової моделі робочого плану рахунків для суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності.

  Приклади вирішення типових завдань (Стиль - Заголовок 2)

{ Наводяться приклади вирішення типових завдань по рівню складності. Використовуйте наступну маркіровку рівнів: А – найпростіші завдання, B – складніші завдання, C – завдання підвищеного рівня складності.} (Стиль – Звичайний)

  Завдання для самостійного вирішення (Стиль - Заголовок 2)

{ Приведіть список завдань, упорядкувавши їх за рівнем складності аналогічно попередньому пункту.} (Стиль – Звичайний)