Теоретичний блок

Теоретичний матеріал (конспект лекцій) призначено для викладу структурованого учбового матеріалу дисципліни і містить короткий виклад всіх розділів і тем програми.

Спочатку необхідно визначити глибину тематичного ділення, тобто кількість ієрархічних рівнів учбового матеріалу. Рекомендується вводити не більше трьох рівнів. Центральним елементом конспекту лекцій є тема. Допускається розбиття великого за об'ємом тексту теми на компактні складові. Необхідними елементами кожної теми підручника є:

-       цілі і завдання вивчення теми;

-       текст теми – при великому об'ємі має бути розбитий на окремі питання;

-       питання для повторення і закріплення матеріалу, а також для обговорення на семінарах;

-       резюме з теми;

-      список рекомендованої літератури з дисципліни.

Конспект лекцій повинен повністю покривати матеріал, що вивчається в рамках конкретної дисципліни на денному відділенні.  Максимальний об'єм теоретичного матеріалу визначається кількістю годин лекційних занять для очної форми навчання, виходячи із співвідношення 1 година – 3-4 сторінки формату А4. Наприклад, якщо об'єм лекційного навантаження для очної форми навчання складає 30 годин (15 лекцій),  то об'єм теоретичного матеріалу не повинен перевищувати 90-120 сторінок формату А4.

Для кожної теми необхідно передбачити тест для самоперевірки (тільки завдання, без опису форми проведення і способу оцінки результатів).

Можливі два варіанти формування теоретичних матеріалів:

1.     у окремому файлі «Конспект лекцій (шаблон).doc», який передбачає формування конспекту лекцій єдиним файлом з вибудовуванням  ієрархії документа відповідно до структури лекційного матеріалу;

2.     розміщення теоретичних матеріалів  окремими файлами по темах (розділам) з врахуванням внутрішньої ієрархії теми (розділу).